ماشین اتو کننده لباس محصولی از زیمنس


با وجود اینکه اتو های بخار و اتوماتیک بسیار متنوعی در بازار موجود است هنوز هم عده ای هستند که اتو کشیدن لباس ها را یک کار سخت می دانند. آنها معتقد هستند که گرفتاری ها و مشغله روزمره زمانی را برای آنها فراهم نمی کند تا بتوانند آن را به امور شخصی و منزل نظیر اتو کشیدن اختصاص دهند.

 

شرکت زیمنس یک ماشین اتو کش لباس جالب طراحی کرده است که می تواند مسئولیت اتو کردن بلوز ها و تی شرت های همه افراد خانواده را بر عهده گیرد و یکی از دغدغه های اصلی را برای همیشه حل کند. این محصول Dressman نام دارد و به نظر می رسد که جدیدترین تلاش شرکت زیمنس در طراحی و هوشمند سازی یک اتو باشد.

 

ظاهر آن شبیه به یک مانکن لباس است که فقط نیم تنه بالا را دارد. تنها کافی است که لباسی خشک را به تنه این مانکن بکشید و پس از 8 دقیقه اتو کشیده شده آن را تحویل بگیرید. عملکرد آن به این گونه است که پس از روشن شدن به کمک 12 برنامه اتوماتیک با توجه به جنس لباس اتو کشیدن را انجام می دهد. آب گرم در سطوح زیرین بدنه مانکن حرکت می کند، بدنه مانکن اندکی باد می کند و لباس کاملا به آن می چسبد. آب گرم در حین اتو کشیدن بخار می شود و کار پرس مرطوب لباس را انجام می دهد.

 

یک و نیم دقیقه دیگر آب سرد به جریان می افتد و به برنامه کار خاتمه می دهد. لباس اتو کشیده شده و خنک را جهت تحویل آماده می کند. لباس ها با جنس های ابریشم، کتان، پنبه، پشم و هر نوع الیاف غیر کششی دیگر مناسب برای اتو کشیده شدن توسط این ماشین است.

 

شرکت زیمنس ادعا می کند که این ماشین به دلیل ملایم بودن دمای آب گرم آن نسبت به دیگر اتو بخار های سنتی موجود در بازار خسارت کمتری به الیاف پارچه لباس ها وارد می کند و به همین سبب عمر مفید لباس ها بیشتر خواهد شد. همچنین با خرید این محصول 40 دقیقه زمان در هفته خالی می شود و می توان آن را برای اختصاص دادن به اموری مهم تر از اتو کشیدن لباس در نظر گرفت.

 

این محصول 28 کیلو گرم وزن دارد و در حال حاضر با قیمت 1689$ تنها در بازار ژاپن عرضه شده و به فروش می رسد. بلوز ها و تی شرت های زنانه و مردانه را از سایز S تا XXL برای اتو شدن به این ماشین بسپارید و از پوشیدن لباس هایی صاف لذت ببرید.

 

البته قیمت بالای این محصول ممکن است باعث شود نظر عده ای عوض شود و دیگر اتو کشیدن لباس را دغدغه ندانند. آن را به عنوان یکی از جذاب ترین کارهای منزل پیش بگیرند و با شور و شوقی هرچه تمام تر لباس های اعضای خانواده را هم برای اتو کردن پذیرا باشند!

/ 0 نظر / 14 بازدید